Придбати

Автор — Антін Мухарський

Куратор візуальної частини — Єлизавета Бєльська

Упорядник — Інна Корнелюк

Великий культурологічний Альманах, у якому зібрано свідчення очевидців, публіцистичні статті та есе українських письменників і філософів, науковців і митців, присвячені знаковим подіям української національно-визвольної революції листопаду 2013 — лютого 2014 рр. Видання ілюстроване близько 200-ма світлинами авторства українських фотографів. Альманах є однією з перших спроб якнайповніше висвітлити, осягнути, осмислити історичні, філософські й культурні аспекти та проблематику революційних днів.

Великий повнокольоровий Альманах — це калейдоскоп, у якому зібрані відверті й критичні погляди на Українську революцію 2013-14 рр., емоції «без купюр» і деталі, що залишилися за кадром медіа. Це все є частиною масштабного мистецько-культурологічного проекту, до якого також входить документальний фільм «Майдан, мистецтво спротиву» та виставка «50 найкращих світлин Майдану».

Публічні інтелектуали, громадські діячі, філософи, історики, письменники, художники, герої й очевидці революційних днів української історії в щоденниках, есе й ексклюзивних інтерв’ю розповіли про темний і світлий бік Майдану, версії причин і наслідків, «білих плям» і таємничих збігів у подіях листопаду 2013 — лютого 2014 рр.