Арт кабаре “МАМА-АНАРХІЯ”

Головна/Арт кабаре “МАМА-АНАРХІЯ”
­

     

Арт-кабаре «Мама-Анархія» – це проект Антіна Мухарського та анархо-гурту «ГраБля».

Музичну основу проекту складають анархічні, махновські та повстанські пісні, написані на початку ХХ століття. Багато з них у російськомовній транскрипції відомі як класичні зразки «городського романсу» та «кримінального блатняка», хоча мало хто знає, що багато років тому ці пісні мали абсолютно українське звучання.

«Москалі» за своєю давньою традицією асимілювати здобуття загарбаних народів, переробили їх на свій лад і видають за автентичний музичний здобуток. Брехня і одвічне перекручення справжньої історії – вікова ментальна риса сусідньої імперської держави. Свідченням тому є нещодавно опубліковані тексти Опанаса Чорного (українського поета-повстанця), репресованого «совєтамі» у 1934 році, який особисто написав тексти до багатьох пісень.

Поновлення історичної, музичної правди у формі арт-кабаре разом із солісткою колективу Лялею Звєздінською-Махно (правнучатою племінницею Нестора Івановича) та Антіном Мухарським – це справжній подарунок усім патріотам України.

Гарний настрій забезпечено надовго! Наступати – так з «ГраБлею»!

Гарний настрій забезпечено надовго! Наступати – так з «ГраБлею»!

 

«Яблучко (Майдан)»

Композиція «Ех, яблучко!» у виконанні Анархо-Гурту ГраБля, культурологічного проекту музиканта, телеведучого та письменника Антіна Мухарського.

Зйомки проходили у лютому 2014 року у Києві на Майдані Незалежності.

«Вставай країно рідная»

Отакий ролик створили наші брати по духу! Дякуємо!
Єднаймося! Підіймамося з колін! Вставай, країно рідная!
Брати і Сестри, вносячи на розгляд Верховної Ради мовний законопроект Ківалова-Колісніченка, російські шовіністи, комуно-фашисти, усі проімперські сили без оголошення війни перетнули межу […]

«А пана я впізнаю по халявах»

«Штиркнуло наш потяг»

УВАГА!!! НОВИЙ АЛЬБОМ АНТІНА МУХАРСЬКОГО МАМА-АНАРХІЯ! МУЗИЧНА УКРАЇНІЗАЦІЯ ТРИВАЄ.
Наслідуючи позитивний досвід Ореста Лютого відомий український актор, письменник, галерист Антін Мухарський випустив альбом МАМА-АНАРХІЯ!!! відомі пісні часів громадянської війни, які «москалі» вважають своїми, мають абсолютно українське […]

«Шарабан-американка»

«Шарабан» — українізована версія оригінальної пісні анархістів-підпільників у виконанні Анархо-Гурту ГраБля, культурологічного проекту музиканта, телеведучого та письменника Антіна Мухарського.

«Ех, Яблучко»

«Ех, яблучко!» — автентична україномовна версія однієї з найбільш популярних пісень часів Громадянської війни у виконанні Анархо-Гурту ГраБля, культурологічного проекту музиканта, телеведучого та письменника Антіна Мухарського
Цікавою особливістю композиції було те, що її шанували військові по […]