ІВЕНТ-КОМПАНІЯ АНТІНА МУХАРСЬКОГО

ПОНОВЛЮЄ СВОЮ РОБОТУ В УКРАЇНІ

Дорогі друзі, якщо ваша компанія (колектив, формація, агенція) зацікавлені в проведенні високоякісних, яскравих та креативних івентів, корпоративних конференцій, рекламних кампаній, весіль та інших свят і шукає високопрофесійних відповідальних виконавців, партнерів та підрядників, то нам з Вами по дорозі.

З лютого 2016 року в Україні поновлює свою діяльність «Івент-компанія Антіна Мухарського», що існує на ринку з 2000 року, але у зв’язку зі складною ситуацією в країні та активною участю у благодійних та волонтерських проектах від листопада 2013 року «законсервувала» цей вид активності, створивши велику мистецьку платформу «Український культурний фронт» (УКФ) з діяльністю якої можна ознайомитися на сайті www.ukrcult.com

1Антін Мухарський – відомий український телеведучий, шоу-мен, продюсер та арт-куратор.

Під псевдонімом Орест Лютий виступає як автор культового проекту «Лагідна та сувора українізація».

Також має в творчому музичному доробку кабаре-шоу «Мама-Анархія» та респект-шоу «Вільний і закоханий». Засновник УКФ.

Від 2000 року «Івент компанією Антіна Мухарського» було проведено понад 500 найрізноманітніших заходів. Починаючи від грандіозних новорічних свят в палаці «Україна», десятків бізнес-конференцій в Україні за кордоном, автосалонів, включаючи «SIA», «АВТОЕКСПО», організовано та проведено відкриття мережевих супермаркетів «МегаМаркет», будівельних супермаркетів «Епіцентр», торговельних центрів «Аладдін», «Мандарин-Плаза». Замовниками наших послуг в різні часи виступали такі компанії як «Проктр енд Гембл» (культова реклама прального порошку «ТАЙД»), Торговий дім НІКО, автомобільний дім «АВТ-Баварія», «ІНКОМ», «Самсунг», мережа ресторанів «Козирна карта» (відкриття та тривале івент-обслуговування ресторанів «ДаВінчі фіш клаб», «Колесо», «Лео-клаб»), організація приватних свят преміум-сегменту, мистецьких аукціонів, весільних свят тощо.

УНІКАЛЬНІСТЬ РОБОТИ З НАМИ полягає в тому, що ми маємо всі необхідні власні ресурси для підготовки івент-заходу будь-якої складності, а саме:

1) Повне технічне забезпечення найвищої якості (звук, світло, спецефекти).

13      24

 

22          26

2) Антін Мухарський – ведучий, сценарист та керівник проектів.

5    3    4

 

2

3) Власний музичний колектив – кабаре-гурт «Дорогі друзі» з величезним діапазоном музичних можливостей – «Українське диско», «Найкращі кавер-версії світових хітів», «Етно-лаунж», кабаре-шоу Ореста Лютого «Лагідна та сувора українізація» та «Мама-Анархія», респект-шоу «Анатолій Рапс та сестри».

9   8

 

7   6

4) Повне сценарне та режисерське забезпечення проектів.

5) Повний музичний супровід (включаючи ді-джея будь-якого музичного напрямку).

6) Створення та розробка індивідуального іміджу кожного заходу (наявність власних художників-дизайнерів найвищого класу).

7) Можливість створення індивідуальної сувенірної продукції на основі робіт художників Українського культурного фронту або можливість вибрати з наявної продукції (футболки, постери, плакати, музичні диски, книги, альманахи, тощо).

8) Повне відеозабезпечення заходу (власне телевізійне обладнання та спеціалісти), створення корпоративних фільмів.

Виходячи з наших можливостей, ми можемо дозволити собі запропонувати замовникам наших послуг НАЙКРАЩУ КОМПЛЕКСНУ ЦІНУ за організацію та проведення заходу.

ВАМ ЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ОТРИМАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ

В ГАЛУЗІ СТВОРЕННЯ ВИСОКОЯКІСНИХ ТА ЕФЕКТИВНИХ ІВЕНТІВ МИ ЗНАЄМО І ВМІЄМО ВСЕ

І РОБИМО ЦЕ КРАЩЕ ЗА ІНШИХ

ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ НАША БАГАТОРІЧНА 

БЕЗДОГАННА ДІЛОВА І ТВОРЧА РЕПУТАЦІЯ

З повагою та натхненням 

Директор «Івент-компанії Антіна Мухарського»

Єлизавета Бєльська,

067 401 56 01

antinsprojects@gmail.com

28