Увага! Радикальна українська проза! Чорний гумор! Читати обережно! Можливий культурологічний шок!!!

Придбати

Перша повість «Данєцкій х…» розповідає про молодого бізнесмена Сєрьогу — міліонера з буремних 1990-х років, який через нещасливе кохання втратив… статевий орган. Відбулося це досить трагічно: об’єкт його любовних страждань відкусила те саме місце, за що і була жорстоко й назавжди видалена зі світу земного, — методом розчиненням у кислоті… Окрім подій основної сюжетної лінії, ми дізнаємося про те, як наш герой «заробив» свої статки, а також про те, як живе охоронець апартаментів Сєрьогі й інших мажорів, про бомжів із Хрещатика та зірок сучасного шоу-бізнесу.

У другій повісті «Трахнути відьму» читач знайомиться з інтелігентом-актором, який страждає від невизнання й мучиться від питання «чому мені такому освіченому та начитаному — нічого, а бандитам з освітою 9-ти класів — все?».

Остання повість книги, що зветься «Смерть Малороса» стала своєрідною відповіддю Антіна Мухарського на творчість Олеся Бузини, який відомий своїми антиукраїнськими поглядами. Герой повісті Мухарського дуже схожий на Бузину. Так само, як і герої попередніх історій, він гине. Проте автор вибрав йому найзбоченішу та найжахливішу смерть.

Завершує книгу «Після злучення тварина сумна» рефлексія Мухарського, основна ідея якої така: досить «втикати», чекати манни небесної, треба почати жити тут і зараз, а для цього варто докласти чималих зусиль.

 

Не бажане читання цієї книги людям з обмеженими розумовими здібностями, адептам різних людоненависницьких та тоталітарних ідеологій, особам із ознаками політичної шизофренії, соціокультурних та психопатичних станів, спричинених браком освіти, культури та виховання, людям із ознаками «совкового дебілізму», особам, яким не виповнився 21 рік та вагітним жінкам. Всі збіги імен, подій та місць, описаних в цій книзі, з реальними людьми та об’єктами є випадковими та не ставлять на меті ніякого іншого завдання, окрім створення повноцінної художньої картини світу, часу і характерів, описаних у творах.

 

Після прочитання цього попередження ЖОДНІ ПРЕТЕНЗІЇ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!!!

ЗАБОРОННЕ ЧИТАННЯ ЛЮДЯМ БЕЗ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ!!!

Вікові обмеження 21+