Придбати

Роман «РОЗРИВ» створено за всіма законами компілятивного жанру епохи постмодерну та сучасної української неогероїки.

Будь-яке звинувачення авторів у розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, фашизмі, расизмі, гомофобії є неприпустимим і свідчить про нестачу інтелекту та освіти, розумову обмеженість та тупість у адептів подібних звинувачень.

Читання цього роману не рекомендовано людям, схильним до екстремізму, тероризму, побутового насильства, людям із нестійкою психікою, синдромом совкового дебілізму та проявами політичної шизофренії, дітям до 18 років, вагітним жінкам.

Заборонено читання людям БЕЗ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ!

Після прочитання цього попередження жодні претензії не приймаються.

Анотація

«Ми з колишньою дружиною, як Україна і Росія, як два світи, що одвічно стикаються у двобої на високих берегах Дніпра. Що любили і часом жити не могли одне без одного, що мають купу спільних дітей і навчалися в одному інституті. Але різні, як чоловік і жінка, як Азія і Європа, як радянська «будьоновка» і петлюрівський «шлик», як «Червона калина» і «Союз нєрушімий». І чим закінчиться це протистояння, одному Богу відомо, бо втрачено довіру, бо вичерпано ліміт аргументів, бо перейдено усі внутрішні кордони і війна стоїть коло дверей, за якими живуть семеро наших коханих діточок».